09.12.2019
vārda dienas: Sarmīte, Tabita




Kad rudens vēji logā skumju dziesmu dzied…
2019-12-09

Kā zinām, regulāra vingrošana ļauj saglabāt līdzsvara izjūtu un uzlabo stāju, kas palīdz nezaudēt fizisko pievilcību. Sociālie kontakti, mācīšanās un fiziskās aktivitātes uzlabo smadzeņu darbību. “Katram dzīves posmam ir sava jēga, savs uzdevums. Atrast tos un sevi tajos- ir viens no galvenajiem piemērošanās uzdevumiem dzīvei”, (E. Šterns).
Lasīt vairāk ...


Mutes un zobu veselība
2019-12-09

Mutes un zobu veselība ir svarīga vispārējās veselības un dzīves kvalitātes sastāvdaļa. Mutes dobuma veselība ir svarīgs veselības nosacījums gan pieaugušajiem, gan bērniem, gan jauniem, gan veciem. Ir pierādīts, ka, nerūpējoties par mutes dobuma un zobu veselību, cilvēks ievērojami samazina savu vispārējo dzīves kvalitāti.
Lasīt vairāk ...


Arodbiedrības sporta spēles
2019-12-09

2019.gada 8.jūnijā nopietnu tiesnešu vadībā un republikāniskās komitejas priekšsēdētāja Andreja Jirgensona uzraudzībā Jūrmalā norisinājās IV Latvijas Valsts iestāžu, pašvaldību, uzņēmumu un finanšu darbinieku arodbiedrības (LVIPUFDA) sporta spēles, kurās dalību ņēma arī pansionāta “Derpele” komanda. Sporta spēlēs piedalījās 15 komandas no dažādām pašvaldībām un valsts iestādēm.
Lasīt vairāk ...


Tērvetes dabas parka apmeklējums
2019-12-09

Pansionāta atbildīgie speciālisti rūpējas, lai apkārtēja vide būtu sakārtota un acij tīkama, netikai pašiem, bet arī mūsu klientiem, viņu ciemiņiem un vienkārši garāmgājējiem. Neapšaubāmi, liels darbs ir ieguldīts, lai saniegtu rezultātu un reizēm, vēlmes un ieceres pilnībā netiek piepildītas pilnībā, jo trūkst darba roku.
Lasīt vairāk ...


Senioru diena Dērpelē
2019-12-09

1.oktobrī visā pasaulē atzīmē Starptautisko veco ļaužu dienu, ko Apvienoto Nāciju asambleja par starptautiski atzīmējamu dienu pasludināja pirms 28 gadiem.
Lasīt vairāk ...